HİÇ İçin Geri Sayım Sürüyor…

Bu yıl dördüncüsü verilecek olan Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödülleri, 21 Nisan 201HICodulleri26 Perşembe günü Bursa Podyum Davet mekanında düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak. 5 farklı organizasyon komitesince yürütülen çalışmaların sonuna doğru gelindiğini belirten BHİD Başkanı Serdar Ömeroğulları, “Oluşturduğumuz bu komiteler çalışmalarını tüm titizliğiyle yürütüyor. Artık ödüllerin dağıtılacağı gün için geri sayıma başladık. Her yıl üzerine katarak geliştirdiğimiz organizasyonda bu yıl da prestijli ve sektöre yakışacak bir töreni daha gerçekleştrimeyi hedefliyoruz” dedi.

Başvurular hergeçen yıl artıyor 6 farklı kategoride ödüller verileceğini hatırlatan Ömeroğulları, yarışmaya Bursa dışından da başvurular geldiğini belirtti. Ömeroğulları, “Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan HİÇ’in aslında çok genç bir organizasyon olduğunu ve her geçen yıl kendini geliştirdiğini vurguladı. Yapılan başvurularda artış olduğunu da belirten Ömeroğulları tıpkı geçen yıllarda olduğu gibi yine başta Bursa olmak üzere Bursa dışından da başvurular aldıklarını söyledi.

12380138_10154044619331465_1946281143_n (1)

Yarışmanın amacının halkla ilişkiler mesleğine farkındalık yaratmanın yanı sıra mesleğin itibarını geliştirmek ve gençlere yeni iş alanları yaratmak için işletmeleri özendirmek olduğunun altını çizen Ömeroğulları “Bursa ekseninde başlayıp bugün ulusal kurum ve markaların başvurduğu bir organizasyon haline gelmek bizler için mutluluk verici bir gelişme. Bursa’dan çıkıp ulusalda bir marka olmuş yarışmaya öncülük etmiş olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu. Jüri toplantısı 2 Nisan’da Alanında uzman kişlerden oluşan jürisi ile objektif bir değerlendirme sürecine sahip yarışmada, 2 Nisan tarihinde Bursa’da gerçekleştirilecek jüri toplantısı ile finale kalan projeler belirlenecek.

KAYNAK: http://www.halklailiskiler.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir