Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğrencilerinden Özverili Çalışma

Üniversiteli gençler küçük kardeşlerine el uzattı

OMÜ Çarşamba İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. sınıf öğrencilerinden Öznur Kaya, Aslı Özel ve Saliha Subaş herhangi bir üniversite kulübüne bağlı olmadan sosyal sorumluluk projesi düzenledi. Düzenledikleri…

Üniversiteli gençler küçük kardeşlerine el uzattı

OMÜ Çarşamba İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. sınıf öğrencilerinden Öznur Kaya, Aslı Özel ve Saliha Subaş herhangi bir üniversite kulübüne bağlı olmadan sosyal sorumluluk projesi düzenledi. Düzenledikleri projeyle Ayvacık ilçesi Yenice Mustafa Çakır İlköğretim ve Ortaokulu’nda kütüphane oluşturarak okul duvarlarına figürler çizip, renklendirme yaptı.OMÜ Çarşamba İletişim Fakültesi Dekanı Nurdan Taşkıran ve fakülte öğretim görevlilerinin desteklerini de alan öğrenciler saat 11.00’den saat 17.00’ye kadar okulda çalıştı. Etkinlik için ulaşım, yemek, gerekli araç ve gereçlerin karşılanması öğrenci merkezli hayırseverler tarafından giderildi. Ulaşım ve yemeği Metro turizmin Çarşamba temsilcisi Cemalettin Durmuş, boya ve fırça malzemelerini ise fakültenin Gazetecilik birinci sınıf öğrencisi Onur Şen’in iletişime geçmesiyle Samsun 22. dönem milletvekili aday adayı Mustafa Çakır tarafından karşılandı.

Etkinlik sürecinde fakülte öğrencileri okulun öğretmenleri ile iletişimde kalarak isteklere yönelik bir çalışma yaptı. Güzel Sanatlar mezunu İlayda Nişancı’nın çizimleri fakülte öğrencilerinin fırçalarıyla renklendi. Etkinlikte fotoğraf çekimi fakültenin Gazetecilik bölümü öğrencileri tarafından yapıldı.

           kaynak:  http://www.yozgatajans.net/yerel/universiteli-gencler-kucuk-kardeslerine-el-uzatti-h37968.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir