Tüik ve Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü

TÜİK_Ve_Valilik_Basın_Ve_Halkla_İlişkiler_Müdürlüğü_Arasında_İşbirliği_Protokolü

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Gaziantep Bölge Müdürlüğü ve Gaziantep Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK)  Gaziantep Bölge Müdürlüğü ve  Gaziantep Valiliği Basın ve  Halkla İlişkiler Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

TÜİK Bölge Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Basın ve  Halkla İlişkiler Müdürlüğünde gerçekleştirilen imza töreni protokolün okunmasıyla başladı.

TÜİK  Gaziantep Bölge Müdürü Orhan Deha Dede ve  Gaziantep Valiliği Basın ve  Halkla İlişkiler Müdürü Muammer  Karadeniz, müdürlükleri adına protokolü imzaladı.

Böylece iki kurum arasında süregelen işbirliği resmiyet kazanmış oldu.

Protokol kapsamında, TÜİK  Gaziantep Bölge Müdürlüğünün,  Gaziantep ValiliğiBasın ve  Halkla İlişkiler Müdürlüğüne yürüteceği çalışmalarda ihtiyaç duyacakları istatistiksel verileri sunma, Valiliğin resmi internet sayfası için talep edilen verileri sağlama, TÜİK’in web sayfasındaki verilere erişim konusunda destek vermesi ve Valilik Basın ve  Halkla İlişkiler Müdürlüğünün de TÜİK Bölge Müdürlüğüne basın faaliyetlerinde bilgilendirme yapması karara bağlandı.

http://www.sondakika.com/haber/haber-tuik-ve-valilik-basin-ve-halkla-iliskiler-8393974/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir