Türk Dünyasından Anadolu Ajansına Ziyaret

Anadolu Ajansı (AA) ile Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) iş birliğiyle hayata geçirilen, “Yerel Yönetimlerin Basın ve Halkla İlişkiler Hizmetleri Eğitim Programı”na katılanlar, AA İstanbul Haberleri Editörlüğünü ziyaret etti.Anadolu Ajansı (AA) ile Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) iş birliğiyle hayata geçirilen, “Yerel Yönetimlerin Basın ve Halkla İlişkiler Hizmetleri Eğitim Programı”na katılanlar, AA İstanbul Haberleri Editörlüğünü ziyaret etti.

Ajansın toplantı salonunda ağırlanan heyete, AA Pazarlama ve Satış Direktörü Nedim Kaya tarafından ajansın çalışmaları, yapısı, yayınları ile Türk Dünyası ve İslam Dünyası haber paketleri hakkında bilgi verildi.

AA İstanbul Haberleri Editörü Hüseyin Altınalan da heyettekileri çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

İstanbul’un Türkiye’nin en kalabalık ve hareketli şehri olduğunu anlatan Altın alan, İstanbul Haberleri Editörlüğünün de çok yoğun bir tempoyla haber üretimi yaptığını dile getirdi.

Altınalan, toplumu bilinçlendiren haberler yaptıklarını kaydederek, AA’nın yayın ilkelerine ilişkin çeşitli örnekler verdi.

Ziyaretin ardından heyettekilere, AA almanakları hediye edildi.

turk-dunyasindan-aaya-ziyaret_5179677-670x330

http://www.haberler.com/turk-dunyasindan-aa-ya-ziyaret-8390982-haberi/http://www.haberler.com/turk-dunyasindan-aa-ya-ziyaret-8390982-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir