Uğurlu Fidanlar Web Sitesi Yeni Yüzüne Kavuştu

28.03.2016

Uğurlu Fidanlar Web Sitesi Yeni Yüzüne Kavuştu

Soğutma sektöründe, insana ve doğaya saygılı projeler gerçekleştirmeyi ilke edinen Uğur Soğutma A.Ş.’niindirn yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi ‘Uğurlu Fidanlar’ın web sitesi http://www.ugurlufidanlar.com/ yeni bir tasarımla güncellendi.

Uğurlu Fidanlar markanın doğaya karşı sorumluluğu kapsamında oluşturduğu hatıra ormanı hakkında detaylı bilgiler içeriyor. Sitede ormanının konumu ve görüntüleri ile firmanın diğer çevreci çalışmaları hakkında bilgiler yer alıyor. Hatıra ormanı yanı sıra Uğur’un çevreci ofis uygulamaları, karaçam ve fesleğen tohumlu kalem gibi projelerden sonra benzer ‘yeşil’ uygulamaların devam edeceğinin sinyalini veriliyor.image03

Doğaya destek veren projelere önem verdiklerini belirten Uğur Soğutma Kurumsal İletişim yetkilisi “Çevre duyarlılığımız, üretim aşamalarının yanında sosyal yaşamın bir parçası olarak da devam etmektedir. Kurumsal anlamda hayata geçirdiğimiz çalışmaların yanında çevreye duyarlı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak amacıyla oluşturulan projeleri de tüm gücümüzle destekliyoruz. Hayata geçirdiğimiz Uğur Hatıra Ormanı Projesi ile diğer kurumları da teşvik ederek ülkemizdeki yeşil alanların artmasına katkı sunuyoruz.” diye konuştu. Sitede ayrıca ağacın faydaları yanı sıra Türkiye’de yetişen ağaç çeşitleri hakkında faydalı bilgilere de yer verildiğini hatırlatan yetkili “Sürdürülebilir yaşam ilkesiyle başta topraklarımız olmak üzere doğal varlıkların korunması için şirketimiz adına her projeyi önemseyerek değerlendirip, çevreci projelere içten ve sürekli olarak destek veriyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Tohumlu Kalem

Doğa dostu ürünleri ile yaşama değer katan Uğur Soğutma, enerji tasarrufu sağlarken çevreci hediyeleriyle tabiatın korunmasına destek oluyor.

 

Daha önce “Hatıra Ormanı” ve “Çevreci Ofis Uygulamaları” ile ses getiren marka bu sefer fesleğen tohumlu kalemleri ile doğaya daha renkli bir katkıda bulunuyor. 2015 yılı için, kapağı içinde fesleğen tohumu olan tükenmez kalem ile doğaya katkı sağlayan Uğur, karşılaşılan ilgiden ve yapıcı geri bildirimlerden memnun olduğunu belirtti.cevreci-ofis 2

 

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Kurumsal İletişim Sorumlusu “Biz doğaya karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve bu tür çevreci projelerin yanında oluyoruz. Tüm çalışanlarımızın katılımı ile belirlediğimiz çevre politikamızı yine onların ve paydaşlarımızın desteği ile sürdürülebilir kılıyoruz.” dedi. Geçtiğimiz yıllarda başlattıkları “Karaçam Tohumu Kalem” projesine de değinen yetkili “Promosyon olarak başlanan önceki çalışmamıza gelen beğeni sonucunda projeyi daha renkli bir hale getirmek ve fesleğen kokusunun tazeliğini günlük yaşam alanlarımıza taşımak istedik. Tedarikçimizle görüşerek kendilerinden bize özel bir tasarım yapmalarını talep ettik.” ifadesiyle sözlerine devam eden sorumlu “Sonuçta bizim de çok beğendiğimiz “Fesleğen Tohumlu Tükenmez Kalem” ortaya çıktı. Gelecekte de bu tür projelerde yer almaya ve insan hayatına değer katmaya devam edeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Daha önce yaklaşık 3 bin karaçam tohumu dağıtılmasını sağlayan marka bu yıl da 5 bine yakın fesleğen tohumu dağıtmayı hedefliyor.

KAYNAK: http://www.kurumsalhaberler.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir