Özel tasarımlar ODTÜDEN

ODTÜDEN.COM.TR

125 binden fazla ODTÜ mezununun, öğrencilerin ve ODTÜ dostlarının ODTÜ logolu ürünlere online olarak ulaşabilmesi için ODTÜDEN.com.tr hayata geçti. Online mağazada, ODTÜ ürünlerini günlük hayatlarında, okulda ve ofiste kullanmak veya hediye olarak değerlendirmek isteyenler için kaliteli ve geniş bir yelpazede birçok ürün bulunuyor.

Ürün çeşitliliği, öğrenci ve mezunların istekleri doğrultusunda ve sezonlara göre geliştirilen online mağazada sweatshirt’ten spor çantaya, kırtasiye ürünlerden anahtarlık ve kupaya kadar 60 farklı ODTÜ’ye özel tasarımlı ürün bulmak mümkün.1462185100_ODTU_ODTUDENDukkani__6_

Fiyat aralığı 1,00 TL ile 75,00TL arasında değişen ODTÜ logolu hediyelik eşyalar, online alışveriş sitesinin yanı sıra kampus içindeki “ODTÜDEN Dükkânı’nda da yer alıyor. ODTÜ Yerleşkesi Kafeterya yanında, hafta içi 9.00-17.00 saatleri arasında çalışan ODTÜDEN Dükkânı’nda, mezunlara kampusa girişlerde kolaylık sağlayacak mini diploma yapılması, sosyal kültürel etkinliklerin düzenlenmesi ve online platformda da bulunan ürünlerin satışlarının gerçekleştirilmesi gibi hizmetler de sunuluyor.
Kaynak: http://www.halklailiskiler.com.tr/Ozel_tasarimlar_ODTUDEN..php

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir